Irokez 2018

Wyniki

Wyniki - wyniki pełne

Mapy zawodów:

Wyniki open i w kategoriach, wyniki oficjalne po korektach:

TP24h

Nr. Team Nazwiska
Miasto Kategoria
czas mety czas biegu miejsce open

kara punktowa suma punktów
4 Rzut Merkatora Bartłomiej Karabin, Mariusz Opioła
Dobra/Brzesko TP24h
07:41:00 23:41:00 1


2450
1 Rajd Dolnego Sanu / UltraTarnów Hubert Puka, Tadeusz Podraza
Stalowa Wola/Tarnów TP24h
07:10:00 23:10:00 2


2230
8 Dreamtime Trails Przemysław Witczak, Katarzyna Sochacka
Warszawa/Rokietnica TP24h
07:56:00 23:56:00 3


2210
10 Lunatycy Radosław Defeciński, Piotr Jaśkiewicz
Tuszyn/Kraków TP24h
07:26:00 23:26:00 4


2140
9 Historici Michal Klapka, Milada Klapková
Vrchlabí/Vrchlabí TP24h
07:31:00 23:31:00 5


1910
5 AA Arkadiusz Dziewior, Artur Moroń
Gliwice/Chorzów TP24h
05:50:00 21:50:00 6


1810
7 MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ Anna Hoduń, Zdzisław Hoduń
Słomniki/Kraków TP24h
05:40:00 21:40:00 7


1630
11 Klub InO STOWARZYSZE BePeKi Barbara Szmyt, Dariusz Walczyna
Warszawa/Warszawa TP24h
05:30:00 21:30:00 8


1480
2 WITaj Zbynek Krejcik, Monika Krejcikova
Zlin/Zlin TP24h
07:31:00 23:31:00 9


1370
3 TRAILteam/KB Galeria Janusz Olbrycht, Ewa Misiaczek
Warszawa/Warszawa TP24h
00:40:00 16:40:00 10


1350

TP25

Nr. Team Nazwiska
Miasto Kategoria
czas mety czas biegu miejsce

kara punktowa suma punktów
101 InO.Maniak Nowa Dęba Mirosław Marek
Nowa Dęba TP25
11:57:00 03:57:00 1


670
102 WYDRY GALICJA MAREK OLEKSAK
JAGIEŁŁA TP25
11:46:00 03:46:00 2


410
104 B.D. Bartłomiej Deptuś
Krasnystaw TP25
12:16:00 04:16:00 3

160 380
110
Łukasz Ostrowski
Krasnystaw TP25
12:16:00 04:16:00 3

160 380
105
Paweł Przybył
Rzeszów TP25
11:48:00 03:48:00 5


300
107 Rajd Dolnego Sanu Ewa Skubida
Stalowa Wola TP25
13:00:00 05:00:00 6

600 0
108
Magdalena Soból
Gorzyce TP25
13:00:00 05:00:00 6

600 0
109
Agata Soból
Gorzyce TP25
13:00:00 05:00:00 6

600 0
103
Anna Korzonek
Gorzyce TP25
13:07:00 05:07:00 7

670 0

TP50

Nr. Team Nazwiska Rok. urodzenia Miasto Kategoria Kat. K/M czas mety czas biegu miejsce open miejsce kat. K miejsce kat. M kara punktowa suma punktów
246
Mateusz Komorowski 1986 Warszawa TP50 M 15:56:00 07:56:00 1
1
1240
202 Mazurskie Tropy Piotr Kwitowski 1978 Warszawa TP50 M 15:46:00 07:46:00 2
2
1150
230 Bludne balvany Magda Horova 1954 Praha TP50 K 15:56:00 07:56:00 3 1

1150
226 Rontil_Compass Zbigniew Rajtar 1959 Krakow TP50 M 15:50:00 07:50:00 4
3
1090
206 TEAM 360 MACIEJ POŃC 1970 CIESZYN TP50 M 15:55:00 07:55:00 5
4
1020
244 TEAM 360 PIOTR PILAK 1962 ZAMARSKI TP50 M 15:55:00 07:55:00 5
4
1020
243
Andrzej Osyszko 1974 Kobyle TP50 M 15:50:00 07:50:00 7
6
1000
204 sevencoins.pl Tomasz Domin 1975 Kraków TP50 M 16:19:00 08:19:00 8
7 190 990
220
Piotr Leja 1970 Zakopane TP50 M 16:30:00 08:30:00 9
8 300 970
239
Joanna Grabowska 1979 Kraków TP50 K 15:55:00 07:55:00 10 2

960
242
Tomasz Sołczykiewicz 1992 Kozy TP50 M 15:56:00 07:56:00 11
9
950
205
Izabela Osyszko 2000 Kobyle TP50 K 16:01:00 08:01:00 12 3
10 940
231 Zjebas Anna Sejbuk 1985 Siedlce TP50 K 16:17:00 08:17:00 13 4
170 920
208 wieś tańczy i biega Magdalena Gajek 1974 lublin/czółna TP50 K 15:54:00 07:54:00 14 5

910
209 wieś tańczy i biega Grzegorz Gajek 1979 lublin/czółna TP50 M 15:54:00 07:54:00 14
10
910
227 Dziewiąty Marek Porębski 1975 Targowisko TP50 M 15:50:00 07:50:00 16
11
890
237
Rysiek Pręcikowski 1970 Wieliczka TP50 M 15:50:00 07:50:00 16
11
890
234 Drużyna Gabrysi Jacek Litewka 1973 Wielka Wieś TP50 M 15:59:00 07:59:00 18
13
880
218 SF Sławomir Frynas 1974 Lublin TP50 M 16:03:00 08:03:00 19
14 30 870
223
Marek Bojczuk 1985 Mielec TP50 M 16:03:00 08:03:00 19
14 30 870
245 Ludzie z bagien Jakub Strycharz 1974 Mielec TP50 M 15:48:00 07:48:00 21
16
850
240 WŁM Joanna Owczarz 1983 Poznań TP50 K 16:05:00 08:05:00 22 6
50 840
201 Klub Królika Stefana Ania Witkowska 1979 Katowice TP50 K 16:27:00 08:27:00 23 7
270 820
225 KInO Stowarzysze Krzysztof Łazowski 1955 Warszawa TP50 M 16:01:00 08:01:00 24
17 10 810
235 małaanitateam Tomasz Duda 1990 Kraków TP50 M 16:25:00 08:25:00 25
18 250 790
211 Jedna Świnka Falenicka Marek Piela 1976 Warszawa TP50 M 15:52:00 07:52:00 26
19
780
212 Idę tam gdzie lubię (KInO Stowarzysze) Ania Natusiewicz 1986 Warszawa TP50 K 15:52:00 07:52:00 26 8

780
248
Krzysztof Pyta 1978
TP50 M 16:24:00 08:24:00 28
20 240 780
203 Ekipa z Tarnowa Krzysztof Mazur 1970 Tarnów TP50 M 16:01:00 08:01:00 29
21 10 740
229 Bludne balvany Vladimir Hora 1951 Praha TP50 M 16:09:00 08:09:00 30
22 90 670
238
Hubert Lipczynski 1982 mielec TP50 M 15:30:00 07:30:00 31
24
610
233 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Mariusz Motyka 1963 Radymno TP50 M 15:42:00 07:42:00 32
23
610
247
Mateusz Cieślicki 1987
TP50 M 16:43:00 08:43:00 33
25 430 590
216 Elmak Andrzej Sierżęga 1970 Rzeszów TP50 M 15:42:00 07:42:00 34
26
570
221 DKB Tenczynek Paweł Franczyk 1975 Tenczynek TP50 M 15:44:00 07:44:00 35
28
570
222 DKB Tenczynek Nina Franczyk 2009 Tenczynek TP50 K 15:44:00 07:44:00 35 9

570
217 Szarotki Józef Klimasz 1962 Rzeszów TP50 M 16:25:00 08:25:00 37
27 250 530
228
Anna Szawdzin 1970 Wrocław TP50 K 14:28:00 06:28:00 38 10

340

TR150

Nr. Team Nazwiska Rok. urodzenia Miasto Kategoria Kat. K/M czas mety czas biegu miejsce miejsce kat. K miejsce kat. M kara punktowa suma punktów
325
Roman Królikowski 1963 Modlniczka TR150 M 17:49:00 09:49:00 1
1
1930
322 Fabryka Grzebieni Zenon Lulek 1979 Masłów TR150 M 18:00:00 10:00:00 2
2
1930
306
Krzysztof Szawdzin 1969 Wrocław TR150 M 17:48:00 09:48:00 3
3
1850
302 Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia Jarosław Wieczorek 1984 Wrocław TR150 M 17:54:00 09:54:00 4
4
1760
323 Piachulec Orient Łukasz Senderek 1977 Tarnów TR150 M 17:46:00 09:46:00 5
5
1700
313 Szkoła Fechtunku ARAMIS Grzegorz Czarny 1984 Kraków TR150 M 17:54:00 09:54:00 6
6
1690
314 Szkoła Fechtunku ARAMIS Basia Czarny 1982 Kraków TR150 K 17:54:00 09:54:00 6 1

1690
303 Trezado BikeTires.pl Grzegorz Liszka 1964 Tychy TR150 M 17:40:00 09:40:00 8
7
1650
310
Andrzej Żelasko 1963 Mielec TR150 M 18:04:00 10:04:00 9
8 40 1640
316 Zbieranina z Niesięcina Ewa Adamczyk 1975 Konstantynów Łódzki TR150 K 17:49:00 09:49:00 10 2

1570
317 Zbieranina z Niesięcina Jarek Adamczyk 1967 Konstantynów Łódzki TR150 M 17:49:00 09:49:00 10
9
1570
328
Piotr Pisarek 1969 Kraków TR150 M 18:10:00 10:10:00 12
10 100 1540
326
Daniel Staszewski 1973 Dąbrowa Górnicza TR150 M 17:41:00 09:41:00 13
11
1500
331 RKS Fiedorek Tomasz Sójka 1963 Lubin TR150 M 17:51:00 07:51:00 14
12
1480
308 OrientAkcja Michał Rychlik 1983 Łódź TR150 M 17:54:00 07:54:00 15
13
1460
324 sporting travel Ula Zimny 1985 Kraków TR150 K 18:03:00 10:03:00 16 3
30 1420
330 OrientAkcja Anna Rychlik 1983 Łódź TR150 K 17:46:00 09:46:00 17 4

1390
312
Angelika Nieduzak 1983 Gołcza TR150 K 17:39:00 09:39:00 18 5

1350
315 OMEGA-MIECHÓW Wojciech Małodobry 1959 Miechów TR150 M 17:39:00 09:39:00 18
14
1350
318 Mazurskie Tropy Anna Kwitowska 1982 Warszawa TR150 K 17:20:00 09:20:00 20 6

1300
301
Krzysztof Wiktorowski 1954 Łódź TR150 M 17:59:00 07:59:00 21
15
1250
309 Kompania kolarzy Tomasz Nawrot 1976 Tarnów TR150 M 16:46:00 08:46:00 22
16
1230
329
Przemysław Baster 1978 Kraków TR150 M 17:57:00 09:57:00 23
17
1160
305 Recykling przede wszystkim Jacek Śmietański 1978 Skawina TR150 M 17:36:00 09:36:00 24
18
1130
332 Compass Roman Trzmielewski 1955 Bolechowice TR150 M 14:30:00 06:30:00 25
19
900
307 x Katarzyna Lipińska 1988 Warszawa TR150 K 17:00:00 09:00:00 26 7 20
0

 

 

 

 

 

Lista startowa:

Nr. startowy Team Nazwiska Miasto Kategoria
TP24H
1 Rajd Dolnego Sanu / UltraTarnów Hubert Puka, Tadeusz Podraza Stalowa Wola/Tarnów TP24h
2 WITaj Zbynek Krejcik, Monika Krejcikova Zlin/Zlin TP24h
3 TRAILteam/KB Galeria Janusz Olbrycht, Ewa Misiaczek Warszawa/Warszawa TP24h
4 Rzut Merkatora Bartłomiej Karabin, Mariusz Opioła Dobra/Brzesko TP24h
5 AA Arkadiusz Dziewior, Artur Moroń Gliwice/Chorzów TP24h
7 MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ Anna Hoduń, Zdzisław Hoduń Słomniki/Kraków TP24h
8 Dreamtime Trails Przemysław Witczak, Katarzyna Sochacka Warszawa/Rokietnica TP24h
9 Historici Michal Klapka, Milada Klapková Vrchlabí/Vrchlabí TP24h
10 Lunatycy Radosław Defeciński, Piotr Jaśkiewicz Tuszyn/Kraków TP24h
11 Klub InO STOWARZYSZE BePeKi Barbara Szmyt, Dariusz Walczyna Warszawa/Warszawa TP24h
TP25
101 InO.Maniak Nowa Dęba Mirosław Marek, Nowa Dęba/ TP25
102 WYDRY GALICJA MAREK OLEKSAK, JAGIEŁŁA/ TP25
103
Anna Korzonek, Gorzyce / TP25
104 B.D. Bartłomiej Deptuś, Krasnystaw/ TP25
105
Paweł Przybył, Rzeszów/ TP25
107 Rajd Dolnego Sanu Ewa Skubida, Stalowa Wola/ TP25
108
Magdalena Soból , Gorzyce / TP25
109
Agata Soból Gorzyce TP25
110
Łukasz Ostrowski, Krasnystaw/ TP25
TP50
201 Klub Królika Stefana Ania Witkowska , Katowice/ TP50
202 Mazurskie Tropy Piotr Kwitowski, Warszawa/ TP50
203 Ekipa z Tarnowa Krzysztof Mazur, Tarnów/ TP50
204 sevencoins.pl Tomasz Domin, Kraków/ TP50
205
Izabela Osyszko, Kobyle/ TP50
206 TEAM 360 MACIEJ POŃC, CIESZYN/ TP50
208 wieś tańczy i biega Magdalena Gajek, lublin/czółna TP50
209 wieś tańczy i biega Grzegorz Gajek lublin/czółna TP50
211 Jedna Świnka Falenicka Marek Piela, Warszawa/ TP50
212 Idę tam gdzie lubię (KInO Stowarzysze) Ania Natusiewicz, Warszawa/ TP50
216 Elmak Andrzej Sierżęga, Rzeszów/ TP50
217 Szarotki Józef Klimasz, Rzeszów/ TP50
218 SF Sławomir Frynas, Lublin/ TP50
220
Piotr Leja, Zakopane/ TP50
221 DKB Tenczynek Paweł Franczyk, Tenczynek TP50
222 DKB Tenczynek Nina Franczyk Tenczynek TP50
223
Marek Bojczuk, Mielec/ TP50
225 KInO Stowarzysze Krzysztof Łazowski, Warszawa/ TP50
226 Rontil_Compass Zbigniew Rajtar, Krakow/ TP50
227 Dziewiąty Marek Porębski, Targowisko/ TP50
228
Anna Szawdzin, Wrocław/ TP50
229 Bludne balvany Vladimir Hora, Praha/ TP50
230 Bludne balvany Magda Horova, Praha/ TP50
231 Zjebas Anna Sejbuk, Siedlce/ TP50
233 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Mariusz Motyka, Radymno/ TP50
234 Drużyna Gabrysi Jacek Litewka, Wielka Wieś/ TP50
235 małaanitateam Tomasz Duda, Kraków/ TP50
237
Rysiek Pręcikowski, Wieliczka/ TP50
238
Hubert Lipczynski, mielec/ TP50
239
Joanna Grabowska, Kraków/ TP50
240 WŁM Joanna Owczarz, Poznań/ TP50
242
Tomasz Sołczykiewicz, Kozy/ TP50
243
Andrzej Osyszko , Kobyle / TP50
244 TEAM 360 PIOTR PILAK, ZAMARSKI/ TP50
245 Ludzie z bagien Jakub Strycharz, Mielec/ TP50
246
Mateusz Komorowski Warszawa TP50
TPR150
301
Krzysztof Wiktorowski, Łódź/ TR150
302 Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia Jarosław Wieczorek, Wrocław/ TR150
303 Trezado BikeTires.pl Grzegorz Liszka, Tychy/ TR150
305 Recykling przede wszystkim Jacek Śmietański, Skawina/ TR150
306
Krzysztof Szawdzin, Wrocław/ TR150
307 x Katarzyna Lipińska, Warszawa/ TR150
308 OrientAkcja Michał Rychlik, Łódź/ TR150
309 Kompania kolarzy Tomasz Nawrot, Tarnów/ TR150
310
Andrzej Żelasko, Mielec/ TR150
312
Angelika Nieduzak, Gołcza/ TR150
313 Szkoła Fechtunku ARAMIS Grzegorz Czarny, Kraków/ TR150
314 Szkoła Fechtunku ARAMIS Basia Czarny Kraków TR150
315 OMEGA-MIECHÓW Wojciech Małodobry, Miechów/ TR150
316 Zbieranina z Niesięcina Ewa Adamczyk, Konstantynów Łódzki TR150
317 Zbieranina z Niesięcina Jarek Adamczyk /Konstantynów Łódzki TR150
318 Mazurskie Tropy Anna Kwitowska, Warszawa/ TR150
322 Fabryka Grzebieni Zenon Lulek, Masłów/ TR150
323 Piachulec Orient Łukasz Senderek, Tarnów/ TR150
324 sporting travel Ula Zimny, Kraków/ TR150
325
Roman Królikowski, Modlniczka/ TR150
326
Daniel Staszewski, Dąbrowa Górnicza/ TR150
328 - Piotr Pisarek, Kraków/ TR150
329
Przemysław Baster, Kraków/ TR150
330 OrientAkcja Anna Rychlik, Łódź/ TR150
331 RKS Fiedorek Tomasz Sójka, Lubin/ TR150
332 Compass Roman Trzmielewski Bolechowice TR150